Щодня в калуській поліклініці виявляють 3-4 пневмонії

Днями у Калуші відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Заступник головного лікаря Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Богдан Семаньків повідомив, що за останній тиждень ситуація є стабільною, росту захворюваності на ГРВІ та підозр на COVID-19 немає, інформують “Вікна”.

Станом на ранок 23 квітня у Калуші було 160 пацієнтів з ГРЗ, які знаходилися під наглядом сімейних лікарів, станом на 24 квітня — 151.

Від початку карантину в поліклініці зробили 412 ренгенологічних обстежень. На день, за словами Богдана Семаньківа, виявляють три-чотири пневмонії. Одного або двох пацієнтів направляють до стаціонару. Мобільна бригада, яка створена при міському центрі, за два тижні взяла на ПЛР-дослідження біологічний матеріал у 65-ти осіб. Аналізи збирають за місцем проживання в людей, які контактували з хворими на коронавірусну інфекцію.

На Калущині близько третини підтверджених випадків COVID-19 — у медичних працівників. ПЛР-тести були позитивними в 15-ти працівників Калуської ЦРЛ, п’яти — міської поліклініки і дев’яти — з районної лікарні. Крім того, захворів калушанин, який працює у лікарні обласного центру.

За словами Богдана Семаньківа, серед працівників поліклініки, які мали позитивний COVID-тест, вже є ті, що одужали. Вони мають два негативні результати ПЛР-діагноситки і повернулися на робочі місця.

До речі, для того, щоб люди, які одужали, почали працювати, потрібно отримати висновок. А з цим, як повідомив Богдан Семаньків, є проблеми, оскільки на нього треба довго чекати. Відтак калушанам, які здорові, готові і хочуть працювати, доводиться продовжувати лікарняний. 

Нагадаємо, Калуський суд розглянув п’ять справ про порушення карантину, ще 11 на розгляді

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!