Шість прикарпатських громад створять або модернізують ЦНАПи

6 прикарпатських громад створять або модернізують існуючі Центри надання адміністративних послуг за підтримки Програми «U-LEAD» за результатами 4 раунду відбору. Про це повідомляють в Івано-Франківському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою».

За результатами візитів експертів програми у громади розроблено та затверджено 125 технічних завдань на створення чи модернізацію ЦНАП, із розподілом зобов’язань між програмою та громадою на території всієї України. В Івано-Франківській області такі технічні завдання отримали Білоберізька та Коршівська сільські ОТГ, Долинська, Калуська та Коломийська міські ОТГ, а також м. Болехів.

Читайте також: На Надвірнянщині відкрили сучасний ЦНАП

Комісія з відбору у складі експертів Програми, представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала 179 заявок із 24 областей України та відібрала 150 заявок для подальшого аналізу спроможності громад та розробки технічних завдань для створення чи модернізації ЦНАП.

«U-LEAD з Європою» – Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, що спільно фінансується ЄС та п’ятьма його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!