Шість прикарпатських спортсменів та п’ять тренерів отримали президентські стипендії

Володимир Зеленський підписав Указ №138/2020 «Про призначення стипендій Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів з олімпійських видів спорту та їх тренерів».

Серед відзначених є прикарпатські спортсмени та їхні тренери.

За третє місце на чемпіонатах світу серед молоді (або у найближчій до дорослих віковій групі) президентську стипендію у розмірі 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб отримає бронзовий призер чемпіонату світу 2019 року з боротьби вільної Ігор Никифорук. Його тренери Іван Курилюк та Василь Федоришин матимуть стипендію у розмірі 1,5 прожиткового мінімуму.

Срібна призерка чемпіонату Європи 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної Христина Береза отримає стипендію у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Тренер Христини Юрій Кірілов – стипендію у розмірі 1,25 прожиткового мінімуму.

За третє місце на чемпіонатах Європи серед молоді відзначені бронзовий призер чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з легкої атлетики Михайло Гаврилюк та бронзова призерка чемпіонату Європи 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної Аліна Рудницька. Їхня стипендія складе 4 прожиткові мінімуми для працездатних осіб.

Стипендії у розмірі двох прожиткових мінімумів призначені й для тренера Михайла Гаврилюка Ярослава Маланюка та тренера Аліни Рудницької Гіві Джапарідзе.

Ще дві наші спортсменки, бронзові призерки чемпіонатів Європи 2019 року серед юніорів з боксу, Юлія Гончаренко та Анжела Кварцяна відзначені стипендіями президента як перспективні спортсмени України з олімпійських видів спорту. Дівчата отримають стипендії у розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Нагадаємо, юнак із Калущини став майстром спорту України з важкої атлетики

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!