Шкіра і шерсть: у Франківську кішка після смерті власниці місяць пробула без їжі

 • В Івано-Франківську волонтери та рятувальники врятували кішку, у якої померла власниця. Тварина приблизно місяць сиділа сама у квартирі багатоповерхівки на вулиці Пулюя.

  Волонтерка Богдана Стрільців розповіла, що про кішку їй повідомила знайома Анастасія Рутковська. З’ясувалося, що приблизно місяць тому її власниця померла. Тварину так і залишили у квартирі саму, повідомляє “Суспільне Карпати”.

  “Котика закрили, б’ється у вікна, кричить. Напевно, без їжі, без води. Ніхто не може його випустити”, — повідомила волонтерка.

  Щоб врятувати чотирилапого, волонтери звернулися до рятувальників та поліцейських. Кішку довго не могли знайти, бо вона ховалася у помешканні.

  За кілька годин кішку визволили. Богдана Стрільців розповіла, що тварину взяли під опіку волонтерки Катерина Гуменюк та Люда Рой з організації “Прихисти друга”. Вони розповіли, що спочатку киця була перелякана та ні на що не реагувала.

  “Вона ручна, не є дикою. Гладитися дається. Але таких худих котів я ще не мала — там просто кістка і шерсть. Вона довго там була, дуже”, — сказала волонтерка Люда Рой.

 • Зараз кішку готують до огляду у ветеринарній клініці. А вже потім вирішуватимуть, куди тварину прилаштувати.

  Нагадаємо, Рятувальники прибрали осине гніздо з дитячого майданчика у Франківську

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!