Школа інноваційного екологічного репортажу оголошує набір учасників у Франківську та області

 • Проект “Дрон-погляд на зони екологічного лиха” запрошує журналістів, блогерів та громадських активістів Івано-Франківської області до участі у Школі інноваційного екологічного репортажу.

  Школа працюватиме в Івано-Франківську 20-21 жовтня 2016 року за адресою: готель “Станіславів”, вулиця Чорновола, 7.

  14389736_994113597401512_217752847_n

  Учасники Школи отримають навички створення екологічного репортажу за допомогою сучасних інноваційних технологій, досвід спілкування з місцевою громадою та органами влади (сільськими радами, екологічними інспекціями) на екологічні теми. Вони, серед іншого, матимуть змогу отримати навички з використання дронів для збору інформації про екологічні об’єкти, навчаться обробляти на аналізувати геопросторові дані та застосовувати їх у журналістиці, оволодіють навичками роботи з такими інструментами, як GPS-координати, програми Glovis (Landsat), GoogleMaps, програми для створення 3D панорам, базових уявлень про фототопографію.

  За результатами навчання учасникам буде запропоновано долучитись до написання екологічного інноваційного репортажу, який, як ми сподіваємося, допоможе громаді села Довге-Калуське, Калуського району Івано-Франківської області у вирішенні її екологічних проблем, а також створити власний блог на екологічну тематику з використанням інноваційних технологій.

  Охочих взяти участь у Школі просимо до 00:00 год. 16 жовтня заповнити реєстраційну  форму.

  Або надіслати резюме на електронну адресу anticorruptionplatform.ukraine@gmail.com

  Учасникам Школи на тренінгах бажано мати власний ноутбук, планшет або смартфон. Якщо ж такої можливості немає, то просимо заздалегідь повідомити про це організаторів.

 • Учасники з районів Івано-Франківської області (4 особи) забезпечуються проживанням у готелі “Станіславів” (1 доба), і харчуванням. Також, організатори за наявності відповідних документів покривають видатки за проїзд.

  Організаторами Школи інноваційного екологічного репортажу виступили: ІА “Варіанти”, Товариство “Зелений хрест”, кафедра нових медіа факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка, департамент екології Львівської ОДА, а також громадські організації Екосфера, Центр «Антикорупційна платформа» і Центр соціальних ініціатив АТОМ за організаційної та фінансової підтримки Freedom House та Міністерства закордонних справ Норвегії.

  Програмою школи передбачено проведення тренінгів для журналістів, блогерів та громадських активістів у Львові (вересень), Івано-Франківську (жовтень) та Ужгороді (листопад). Матеріали проекту будуть узагальнені в навчальному посібнику.

  За додатковою інформацією просимо звертатись до Ірини Марушкіної, керівника проекту “Дрон погляд на зони екологічного лиха”, тел: 098-676-22-09, Христина Зелінська, координатор проекту в Івано-Франківську, тел. 093-608-68-88

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!