Школа у Надвірній отримала нові меблі для першокласників (фото)

У рамках реалізації реформи “Нова українська школа” та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 рік, за кошти районного бюджету в одній зі шкіл міста Надвірна оновили парти.

На суму 2,8 мільйони гривень, закупили 31 комплект меблів для перших класів Надвірнянської ЗШ №1. Переможець тендерних процедур ТОВ “Науково – виробниче підприємство “ПРОМІНЬ” врахував при виготовленні шкільних меблів конструктивні пропозиції освітян і якісно покращив дизайн меблів

Нові парти для учнів є мобільними, безпечними та екологічними, яскравого кольору та сучасно оформлені, повідомляють у пресслужбі Надвірнянської РДА.

Новітні модульні столи забезпечують можливість працювати колективно, але з індивідуальним місцем для кожної дитини. Учні матимуть можливість вільно пересуватися класом, трансформуючи свої робочі місця для групової та індивідуальної роботи:

“Для нас важливо не просто виконати всі умови реформи і закупити все необхідне, а дійсно створити такий освітній простір, що забезпечить успіх запланованих перетворень”, – зазначив перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук.

Варто зазначити, що в рамках реалізації реформи “Нова українська школа”, надвірнянські школи почали отримувати нове мультимедійне обладнання.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!