Днями департаментом освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації передано для загальноосвітніх навчальних закладів області 869 одиниць комп’ютерного обладнання з ліцензійним програмним забезпеченням, які отримані від Міністерства освіти і науки України, передає прес-служба Івано-Франківської ОДА.
Комп’ютерне обладнання передано опорним школам, навчальним закладам, які на перспективу стануть опорними, та навчальним закладам, які брали участь у проекті «Go Camps».
Додамо, що комп’ютерне обладнання у навчальні заклади надійшли відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки.
![img_7040_-1-_-1-_-1-_-1-_-1](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2016/12/IMG_7040_1_1_1_1_1.jpg)