Школи та садочки Калущини, які опалюються газом відновлять роботу у вівторок

 • Впродовж останніх днів плани школярів, студентів та дошкільнят постійно змінювалися. Зрештою, Міністерстві освіти і науки ухвалено рішення про відновлення роботи закладів освіти на всій території України у понеділок, 5 березня, пишуть Вікна.

  Оскільки проблема постачання газу в країну вирішилася Міністерство освіти надало вказівку про відновлення роботи дитячих садків, шкіл, закладів професійної та вищої освіти. Тиме неменш, у Міністерстві зазначили:

  «Безпосереднє рішення про відновлення навчання приймають заклади вищої освіти самостійно у межах своєї автономії та місцеві органи самоврядування, у сфері управління яких знаходяться усі інші заклади освіти»

  Оксана Савчук, начальник відділу освіти Калуської РДА  повідомляє у соцмережі:

  “З 06 березня 2018 року буде відновлено навчально-виховний процес у закладах загальної середньої освіти та дошкільної освіти Калуського району, які опалюються від газових котелень”

  Нагадаємо, що у Міністерстві освіти і науки ухвалено рішення про відновлення роботи закладів освіти на всій території України у понеділок, 5 березня.

  Днем раніше,  у зв’язку з проблемною ситуацією із газом в країні Міністерство рекомендувало усім закладам освіти призупинити роботу з 2 до 7 березня включно.

  Нагадаємо, В Івано-Франківську школи та садки працюватимуть, незважаючи на проблеми з газом

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!