Школяр з Прикарпаття зняв уже четвертий фільм на соціальну тематику (відео)

 • Олександр Василів з села Росільна Дзвиняцької ОТГ, вже понад 3 роки як знімає кіно на суспільно важливі теми та сюжети, які цікаві його одноліткам і не тільки. Хлопцеві всього 15 років, а юний оператор вже зумів відзняти чотири фільми, повідомляє “Галицький кореспондент”.

  “Знімати я почав у 10 років. Знімав і монтував відеоролики. Побачивши ці відеороботи, мій друг Олександр Левицький запропонував зняти щось масштабніше. Ми почали писати сценарій і шукати акторів. Наш бюджет – то кишенькові гроші. Але, незважаючи ні на що, згодом вийшов декількасерійний перший фільм “Пригоди святого Миколая”, – розповідає Сашко.

  Фільм набув популярності, люди почали писати їм, щоб вони знімали інше кіно. Згодом прихильники кінематографів з Богородчанщини побачили фільм за твором Марка Твена “Пригоди Тома Соєра”.

  У цьому році Сашко відзняв ще два фільми. На початку року – “Талісман”. Його він зняв для міжнародного фестивалю «Чілдрен Кінофест».

  А днями вийшов вже четвертий фільм оператора Саші Василіва “Щоденник”.

  Сашко додає, що він та його батьки активно допомагають ЗСУ, купили продукти харчування, одяг, павербанки. Юний оператор чекає на перемогу України і зізнається, що після перемоги мріє зняти фільм за участю самих військових ЗСУ.

  Додаємо посилання на фільм “Щоденик”.

 • Мар’яна ЛОКАТИР

  Також читайте: 9-річний волонтер з Івано-Франківська Данило Моісєєв придбав для українських військових 235 пар шкарпеток.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!