Школярі можуть розпочати навчання 1 серпня

 • Про це повідомляє “Галицький кореспондент” з посиланням на міського голову Калуша Андрія Найду. Він каже, що зараз такий варіант розглядається Міністерством освіти і науки.

  В Калуській громаді, як і по всій Україні, після щойно завершеного навчального року розпочалася робота щодо початку нового 2022-2023.

  У МОН України розглядається питання по можливості все ж таки навчання зробити очним. Проте, при умові, що всі заклади освіти будуть відповідно підготовлені до початку нового навчального року. Головне – передбачити безпечне перебування дітей.

  Тому обов’язкова умова для кожного закладу – наявність укриття та безпечних прилеглих територій, готовність локальних систем оповіщення, розчистка евакуаційних шляхів і розміщення планів евакуації, а також чітке відпрацювання під час оголошення повітряної тривоги.

  “Можливі зміни і в даті початку самого навчання. Розглядається у МОН України варіант 1 серпня. Оскільки можливі проблеми з опаленням під час осінньо-зимового періоду”, – йдеться у повідомленні.

  Ці та інші питання будуть розглядатися найближчим часом на нараді з керівниками закладів освіти. 

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, калуська школярка з Прикарпаття віддала своє волосся на продаж, щоб допомогти онкохворій дівчині.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!