“Шляхетні мельодії”: у Палаці Потоцьких звучатиме класична музика

Сьогодні, 19 серпня, в Івано-Франківську відбулася пресконференція щодо старту нового проєкту, який започатковує КП ”Простір Інноваційних Креацій ”Палац” – “Шляхетні мельодії”: класична музика просто неба.

Ця територія відкрита для всіх. Всі заходи, що проводили до цього, і те що зараз це все амбітні плани, щоб наша територія не пустувала. Ми будемо показувати історію світу, в майбутньому плануємо великий захід не тільки музики, а й мультимедійних показів про історію міста“, – каже заступник директора КП ПІК ”Палац” Михайло Дейнега.

Завідувач відділу подій та промоції Андрій Савка додає, що цей проєкт має покликати розвивати класичні концерти, які можуть перерости у фестивалі. Найближчі місяці “Палац” отримає новий подих цікавих ідей, адже хоче пропагувати класичне та джазове мистецтво. Відкриють “Шляхєтні мельодії” солісти Львівського органного залу.

За кошти, які ми зберемо за квитки будемо оновлювати та реставрувати “Палац”. Подивимося чи сподобаються наші проєкти мешканцям. І будемо розвиватися далі” – розповідає заступниця директора КП ПІК “Палац” Оксана Ковальчук.

Так, завтра, 20 серпня о 18:30 у Палаці Потоцьких виступлять тріо солістів Львівського органного залу. Для гостей виступатимуть Петро Тітяєв (скрипка), Максим Римар (віолончель), Дмитро Микитин (фортепіано).

Читайте також: Творити культуру: у франківському палаці Потоцьких зніматимуть кіно

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!