Шмигаль хоче, щоб прикарпатські села допомогли районам закрити борги

Сьогодні, 8 жовтня, в Івано-Франківську відбулася щотижнева нарада голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів ОДА та територіальних органів виконавчої влади.

Микола Присяжнюк, перший заступник голови Тлумацької райдержадміністрації, розповів про стан справ у районі – бюджетні показники, основні проблеми тощо.

“Бюджет виконується, маємо стабільне зростання показників. Ми залучаємо додатковий ресурс на виплату зарплат нашим бюджетникам”, – сказав Микола Присяжнюк.

Така відповідь не сподобалася голові ОДА, який заговорив про борги з виплати зарплат.

“У мене виникає дисонанс. Ви виконуєте плани і бюджети, але маєте заборгованість у 2.4 мільйона гривень. При цьому є перевиконання у два мільйона. Що ви плануєте з цим робити?”, – запитав Денис Шмигаль.

Він додав, що проблеми Прикарпаття із боргами зараз активно вирішуються в Києві, але точних обіцянок і цифр там ще надати не можуть.

“Просіть села, щоб перекинули свої перевиконання на райони. Таким чином спробуйте закрити ці борги. Адже, наприклад, районні лікарні обслуговують і мешканців цих сіл”, – зазначив Денис Шмигаль.

Також Микола Присяжнюк пояснив, що району не вистачає коштів на модернізацію систем опалення та на придбання котлів у одній зі шкіл. Мова йде про два газові котли.

Нагадаємо, У Франківську хочуть виплатити заборгованість районним бюджетникам

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!