Штраф та умовний строк: двох прикарпатців засудили за наркотики

 • Івано-Франківський міський суд виніс вироки двом прикарпатцям, винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.307 ККУ (Незаконне зберігання чи збут наркотичних засобів).

  У одному з випадків, котрий трапився 10 червня близько 18:00 на вулиці Панаса Мирного, приватного підприємця (директора фірми “Галтехсервіс”) зупинив наряд патрульної поліції. Чоловік заявив патрульним, що побачив незнайомого хлопця, який ховав щось в кущах, підійшов туди та підняв з землі прозорий поліетиленовий пакетик.

  За словами франківця, він розумів, що знайдене – психотропна речовина, забрав його та сховав до кишені, маючи намір у подальшому самостійно вжити. Експертиза встановила: у пакетику був наркотик амфетамін, вагою 0,2383 грама. Він класифікується як психотропна речовина.

  Суд призначив чоловікові досить м’яке покарання: штраф у розмірі 1020 гривень, і ще 1488 гривень як оплату за проведення судово-хімічної експертизи наркотику.

  Читайте також: Калушанка принесла чоловікові у тюрму амфетамін

  В іншому ж випадку непрацюючий франківець із середньою освітою придбав у іншого “наркоділка” порцію амфетаміну, вживши частину наркотика особисто. Іншу ж частину – 0,062 грама – 5 липня на вулиці Вовчинецькій зловмисник продав свому знайомому за 200 гривень. Згодом його затримала поліція.

  Чоловік розповів слідству, що вживає наркотики вже тривалий час – з 2008 року. Він пішов на співпрацю зі слідством, викривши особу, що продала амфетамін йому.

  Зважаючи на всі вищезгадані обставини, суд призначив йому покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі та оплату експертизи – 2129 гривень. Однак на підставі ст. 75 ККУ його звільнили від відбування основного покарання, призначивши випробувальний термін у три роки.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!