Шукаймо на Франківщині європейські натуральні продукти за українськими цінами

 • Новий рік і Різдво на нашій Франківщині традиційно збирають за одним столом чималі дружні родини.  Аби застілля було веселим і приємним, важливо заздалегідь подбати про якісні, безпечні та здорові продукти.  Багато франківців уже зараз поспішають до супермаркетів «АТБ».

  Дискаунтери найбільшого ритейлера України цілодобово та без вихідних готові запропонувати клієнтам понад три з половиною тисячі найменувань гарантовано свіжих продуктів. Разом із тим ціни в «АТБ» абсолютно українські – на 10–15% нижчі за середньоринкові. Понад 900 товарних позицій на поличках маркетів у 265 містах 24 областей України представлені продукцією власного виробництва та власним імпортом. Такі товари відповідають найвищим міжнародним стандартам якості, а коштують на 30% дешевше за будь-які бренди.  Враховуючи зростаючий попит на здорові та натуральні продукти, «АТБ» активно розвиває свій ексклюзивний асортимент.

  «Найбільша роздрібна мережа України планує й надалі розширювати асортимент, збільшуючи частку продукції власних торгових марок таких брендів, як «De Luxe Foods & Goods Selected» , «Спецзамовлення ”АТБ”», «Своя лінія» , «Розумний вибір». Особливе місце в нашому асортименті займає імпорт. Його  маркують брендом «De Luxe Foods & Goods Selected», який був створений компанією «АТБ-Маркет» з метою ознайомити споживачів з кухнею різних народів світу. З-за кордону  постачають ті продукти, які неможливо виростити чи виготовити в Україні. Наприклад, екзотичні овочі та фрукти, каву, деякі види грибів, оливкову олію. Це також товари, притаманні певному регіону – італійська паста, бельгійський шоколад, шрі-ланкійський чай, тайський рис, іспанські оливки і багато іншого», – пояснила Наталія Шаповалова, в. о. генерального директора ТОВ «АТБ-Маркет».

  Імпортери «АТБ» завозять іноземні товари в країну самостійно. Це гарантує споживачам захист від підробок і фальсифікату та дозволяє майже чотирьом  мільйонам постійних клієнтів, у тому числі й мешканцям нашого Франківська,  щодня економити гроші.

  На даний час корпорація «АТБ» володіє чотирма власними торговими  марками, що належать до всіх цінових категорій. Преміальний сегмент у цих дискаунтерах представлений ТМ «De Luxe Foods & Goods Selected», середній плюс –  «Спецзамовлення “АТБ”», середній –  ТМ «Своя лінія».  Найдемократичніші  ціни пропонує ТМ «Розумний вибір».

  Цьогоріч найбільша роздрібна мережа країни розширила асортимент супермаркетів, збільшивши при цьому частку продукції власних торгових марок. Найважливішим напрямком визнали випуск інноваційних продуктів без додавання пальмової олії, консервантів, барвників та інших шкідливих добавок.

  Крім того, «АТБ» активно розвиває вже добре знайому клієнтам торгову марку «Спецзамовлення “АТБ”». Це натуральні молочні продукти вищого ґатунку, ковбасні вироби, виготовлені за Держстандартом,   натуральне згущене молоко.

  Кожен із нас, ідучи на шопінг перед Новим роком і Різдвом,  знайде на прилавках будь-якого  супермаркету мережі  (а їх уже 1044) гарантовано якісні та здорові продукти на власний  смак  і за найбільш вигідною ціною. Мільйони постійних клієнтів по всій країні, в тому числі й у нашому місті Франка, вже переконалися: збирати святковий продуктовий кошик краще з «АТБ»!

  Кирило Малий

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!