Сімейна справа: усі члени сім’ї начальника відділу культури Калуської РДА отримують там зарплату

 • На сайті НАЗК оприлюднено декларацію за 2017 рік начальника відділу культури Калуської РДА Тетяни Молдавчук. Як зрозуміло з її декларації, членами її сім’ї є мати і син.

  Тетяна Молдавчук спільно з мамою володіє квартирою у Калуші площею 43,3 кв. метри, у власності її сина – автомобіль Ауді А6, 2002 року випуску, інформують “Вікна”.

  І Тетяна Молдавчук, і її сім’я отримують зарплату у відділі культури Калуської РДА. Заробітна плата Тетяни Молдавчук, отримана за основним місцем роботи, торік склала 112 294 гривні, там же, тобто у відділі культури, який вона очолює, у 2017 році також отримала 24 809 гривень за творчу роботу.

  Заробітну плату за основним місцем роботи мамі Тетяни Молавчук торік також виплатив відділ культури Калуської РДА – 44 952 гривні. А син Тетяни Молдавчук у відділі культури Калуської РДА отримав одразу дві зарплати: за основним місцем роботи – 46 608 гривень і за сумісництвом – 20 486 гривень.

  Також члени сім’ї начальника районного відділу культури задекларували пенсію, отриману у 2017 році: мати – близько 17,5 тис. гривень, син – 16,8 тис. гривень.

 • Читайте також: У Калуші провели практикум “Новації законодавства в освіті”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!