Скандал на комісії: надвірнянські підприємці посварились з депутатами обласної ради

 • Сьогодні, 29 листопада, в Івано-Франківську відбувається засідання комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу.

  Двадцять обурених підприємців з Надвірної зайшли до зали засідань та пояснили, що скоро у всіх них закінчуються терміни оренди, і облрада з ними судиться, бо вони зробили ремонт.

  “Зробили роботу і виселяйтеся? Така ваша позиція? Ми вклали туди душу, а ви нас через суд виселяєте? У нас є висновки архбудконтролю про те, що приміщення в аварійному стані, ті “бокси” падали на голови”, – обурються підприємці.

  За словами людей, у них все-таки був дозвіл на ремонт – в усній формі. Остап Дзеса заявив, що такого не може бути, в законодавстві передбачена лише письмова. Він знову запропонував винести питання на розгляд сесії обласної ради.

  Підприємці не погодились і запропонували створити робочу групу. Їх підтримала також депутат Надвірнянської районної ради від фракції “Воля”. Почався скандал та сварка на підвищених тонах.

 • Врешті-решт, було вирішено створити робочу групу щодо легітимізації питань оренди приміщень на території Надвірнянського військово-спортивного ліцею.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!