Скільки коштів отримає медицина області?

Народний депутат України Володимир Шкварилюк прокоментував інформацію про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку в частині видатків на галузь охорони здоров’я Івано-Франківської області.

«Медицина області отримає не додатково 50, 2 млн.грн., як повідомляли окремі ЗМІ, а значно більше”. – наголосив В.Шкварилюк».
Він зазначив, що відповідно до урядового Розпорядження від 05 червня 2019 року № 365-р на медичну галузь Івано-Франківської області передбачені наступні надходження:

– 28 млн.грн. на відділення екстреної медичної допомоги Обласної клінічної лікарні в м. Івано-Франківськ по вул. Федьковича, 91;

– 14,8 млн.грн. на придбання реанімобіля класу С для Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні;

– 1 млн.грн. на ремонт в Обласній психоневрологічній клініці;

– 6 млн.грн. на придбання сучасного магнітно-резонансного томографа для комунального закладу «Прикарпатський онкологічний центр»;

– 6 млн. грн. на цифрового рентген апарату для міської клінічної лікарні №1 міста Івано-Франківськ;

– 1,85 млн.грн. на ремонт дитячого та поліклінічного відділень Тлумацької ЦРЛ Тлумацького району Івано-Франківської області.

За словами народного депутата, завдяки наполегливості медиків, які звернулися до нього, йому вдалося посприяти у виділенні вказаних коштів через Комітет з питань бюджету ВРУ та Прем’єр міністра України Володимира Гройсмана. Така практика дала змогу за останні роки залучити близько 300 мільйонів гривень на розвиток медичних закладів Івано-Франківської області.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!