Скрипаль Олександр Божик презентував кліп про спортсмена-паралімпійця

“Don’t Stop” – перший офіційний відеокліп українського скрипаля-віртуоза Олександра Божика. Авторська композиція увійшла до першого альбому “The First”, у якому, окрім каверів, на світові хіти є також багато власної музики скрипаля.

В основу відео закладена ідея: що б не сталося в житті, не зупиняйся, не опускай руки і зможеш досягнути успіху. За сюжетом, фехтувальник спарингує в залі. В нього не все вдається, він втрачає ініціативу і програє тренувальний спаринг. Незадоволений собою, він заходить в роздягалку і в нервах кидає маску, рапірою б‘є по шафці. Згодом спортсмен втрачає ногу. Наступають важкі будні після операції. Але він не здається, продовжує тренуватися, спарингує на візку з іншим спортсменом. Невдовзі йому виготовляють протез, він вчиться заново ходити. У підсумку герой стає переможцем.

Головний герой кліпу – реальний спортсмен Андрій Демчук. Він зміг побороти свої сумніви і досягнув успіху – став паралімпійським чемпіоном. А сам скрипаль Олександр Божик – віртуоз, композитор, шоумен, явище в сучасному музичному просторі. Майстер поєднувати неперевершене виконання та видовищне шоу. Йому однаково підвладні як класика, так і рок, поп, етно-музика.

Олександр Божик – суперфіналіст популярного шоу «Україна має талант», рекордсмен «Книги рекордів України», учасник багатьох талант-шоу,  серед яких «Хвилина слави», «Британія шукає таланти», «Італія має талант».

Кліп оприлюднили на Youtube-каналі Олександра Божика.

Читайте також: Прикарпатська співачка Оксана Сливка презентувала нову пісню “ЩасливаЯ”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!