Смарт годинник з eSIM: переваги для покупця, популярні моделі у 2023 році

 • Традиційно смарт годинники використовують в парі зі смартфоном. Це дуже зручно, адже не доводиться щоразу витягати телефон з кишені, коли хтось дзвонить або отримуєте текстові повідомлення. Але наразі доволі популярною є технологія eSIM. Якщо маєте Smart Watch з eSIM, годинник можна використовувати автономно, без смартфона. Наведемо кілька ключових переваг покупки смарт годинника з підтримкою телефонних дзвінків без фізичної сім-карти.

  Що таке eSIM у смарт годинниках

  eSIM, скорочення від embedded SIM, — це цифрова SIM-карта, вбудована в розумний годинник, замість фізичної знімної карти. Вона забезпечує ті ж функції, що й традиційна SIM-карта, дозволяючи пристрою підключатися до стільникової мережі та отримувати доступ до послуг голосових викликів, текстових сповіщень та мобільної передачі даних.

  Є кілька переваг для покупців, які обирають смартгодинник з eSIM:

  Стільниковий зв’язок без телефону

  eSIM дозволяє здійснювати та приймати дзвінки, надсилати повідомлення та отримувати доступ до Інтернету прямо з зап’ястка. А смартфон можна залишити вдома, поки займаєтесь спортом. Також це вигідно для батьків. Адже діти мають схильність губити чи шкодити дорогі смартфони. А ось хронометр згубити набагато складніше.

  Незалежність і зручність

  Маючи розумний годинник з eSIM, вам не потрібно покладатися на смартфон. З огляду на великі розміри сучасних смартфонів, компактними смартгодинниками на руці користуватися набагато комфортніше. Особливо це відчують ті люди, які не занадто часто заходять в інтернет перевіряти пошту та соціальні мережі.

  Плавний перехід і гнучкість

  eSIM дозволяє легко перемикатися між різними стільниковими мережами без необхідності фізичної зміни SIM-карт. Ця гнучкість особливо корисна для мандрівників, які часто відвідують різні країни. Замість того, щоб мати справу з купівлею місцевих SIM-карт, ви можете просто активувати сумісний тарифний план стільникового зв’язку на годиннику та насолоджуватися безперебійним підключенням скрізь, де це підтримується.

  Розширені можливості та функції

  Майже всі можливості смартфона тепер знаходяться у компактному корпусі на вашій руці: GPS, карти та панорами, додатки, фото та відео – усе це можна робити за допомогою годинника.

   

  Топові смарт годинники 2023 року з підтримкою eSIM

  1. Apple Watch

  Американський технологічний гігант одним із перших почав впроваджувати технології вбудованих Сім без фізичних карток. Наразі нею оснащено наступні серії Smart Watch від Apple:

  • Apple Watch Series 7;
  • Series 8;
  • Apple Watch Ultra;
  • Apple Watch SE New.

  “Розумні” годинники Apple не даремно вважаються найкращими на ринку, адже окрім телефонних дзвінків підтримують масу іншого корисного функціонала для стеження за здоров’ям та успіхами у фітнесі.

  1. Samsung Galaxy Watch LTE

  Технологія eSIM підтримується на розумних годинниках Самсунг четвертої та п’ятої серій. Це, наприклад Samsung Galaxy Watch4 eSIM або Galaxy Watch5 LTE. Якщо надаєте перевагу смартфонам Samsung, або інших брендів, але на базі Android, Samsung Galaxy Watch буде оптимальним вибором.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!