Смерть пацієнтки у Калуській ЦРЛ розслідує комісія міської ради

20 травня в Калуську ЦРЛ звернулася жінка, 1952 року народження, з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Дочка пацієнтки стверджує, що лікарі не поспішали надавати допомогу її матері. Через деякий час жінка померла у медзакладі, пишуть “Вікна”.

У соцмережі заступник міського голови Наталія Табачук повідомила, що задля всебічного вивчення інциденту міський голова Ігор Матвійчук зініціював створення комісії.

“До її складу ввійшли представники всіх медичних закладів, які були залучені до процесу догоспітального обстеження, транспортування пацієнтки. Участі в комісії, на наше прохання, очікуємо і від обласного департаменту охорони здоров’я”, – пише Табачук. 

Сьогодні, 25 травня, під час брифінгу голова Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Федорів наголосив, що летальний випадок розслідувати тільки комісія Калуської міської ради. Спеціалістів департаменту охорони здоров’я області залучать лише в разі виникнення проблемних питань.

“У разі виникнення проблемних питань та незгоди родичів з результатами комісійного розгляду, спеціалісти департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації проведуть повторну експертну оцінку надання медичної допомоги. Тому зараз ми очікуємо на результати першої комісії”, — сказав Віталій Федорів.

Нагадаємо, що лікарі поставили посмертний діагноз жінці – “обірвався легеневий тромб”. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!