Смушак про нових інспекторів: Іванофранківці мають їх боятися

 • Сьогодні, 23 грудня, директор департаменту ЖКГ, транспорту та зв’язку Михайло Смушак під час прес-конференції проанонсував реформування КП “Муніципальна інспекція із благоустрою”.

  “Інспекція, яка була в місті, неефективна, а від неї залежить дуже багато. Рішення приймаються гарні, але немає кому їх контролювати. На інспекцію, де працює 15 людей в рік, витрачають 800 тисяч гривень”, – зазначив Смушак.

  За його словами основна відмінність нової служби у тому, що вона працюватиме із приватним сектором, аби карати недобросовісних господарів, адже це допоможе економити кошти на прибирання.

  “Коли інспекція боїться зайти до забудовника чи на ринок, щоб їх там не побили – навіщо нам така інспекція. Ми хочемо зробити пілотний проект для міста, щоб зробити ефективну муніципальну інспекцію. Це не мають бути жінки передпенсійного віку”, – наголосив Смушак.

  Так, головний комунальник міста зазначив, що у новій інспекції працюватимуть  10 чоловіків, які могли б та хотіли щось робити. На ці посади комунальники зокрема розглядають чоловіків, які служили в АТО, або представників “Самооборони” з якими спочатку попрацюють психологи. Інспекторів планують одягти у форму, дати зброю та автомобілі, а на літній період велосипеди.

  “Люди мають цього інспектора боятися, а він матиме свій план і зароблятиме на складанні протоколів”, – акцентував головний комунальник.

  iShJarwI8Fk

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!