Сніг сходить разом з асфальтом: як франківські патрульні реагують на погані дороги

Нещодавно на оперативній нараді у міського голови заступник начальника управління патрульної поліції в Івано-Франківській області Яна Юносова зазначила, що з доріг міста сніг сходить разом з асфальтом. Також вона додала, що на таке погане дорожнє покриття патрульні змушені реагувати.

«Галицький кореспондент» вирішив поцікавитись у речника УПП Миколи Гурака, як часто патрульних викликають через погану дорогу та які їхні дії у подальшому.

Речник патрульної поліції каже, буває таке, що у людини, наприклад, колесо пробилось, тоді вона викликає екіпаж, щоб оформили ДТП. Правоохоронці виїжджають на такий виклик, складають акт обстеження дороги та звертаються до експлуатуючої організації, щоб вони усунули недоліки. Також Микола Гурак додає, що саме зараз, коли на вулиці сніг і мороз, така робота не є ефективною.

«Зараз комунальники забивають великі ями холодним асфальтом, але він «боїться» морозів та вологи. Комунальники реагують на наші зауваження, але ми розуміємо, що змушуємо робити їх даремну справу. От знову сніг впав – і знову ями забило, тому ефективно ремонтувати дорогу можна тільки з весни», – зауважує Микола Гурик.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!