Сьогодні на дороги України виходять нові “даішники”

 • В Україні сьогодні запускають дорожню патрульну поліцію. Для її роботи обладнають вісім стаціонарних постів на автомагістралях, де раніше розташовувалася Державтоінспекція. Про це повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, передає телеканал, пише “Сегодня”.

  “Визначено вісім колишніх стаціонарних постів ДАІ, на яких зараз також нестиме службу патрульна поліція, і в майбутньому ці стаціонарні пости стануть дорожніми станціями патрульної поліції”, – сказав Білошицький у коментарі “112 Україна“.

  Він додав, що громадяни зможуть отримати певні послуги на цих постах. Там розміщуватимуться не тільки патрульна поліція, а й інші служби, які взаємодіятимуть, щоб краще здійснювати нагляд за станом доріг.

  Білошицький також зазначив, що на сьогодні визначено понад 20 патрулів нової поліції. А вісім стаціонарних постів в майбутньому переобладнають на дорожні станції патрульної поліції.

  Як повідомлялося, з 12 червня 30 патрулів нової дорожньої поліції працюватимуть на 10 основних магістралях країни. Дорожня поліція повинна повністю замінить стару систему Державтоінспекції.

  Нагадаємо, що в Україні ліквідували ДАІ і МРЕВ в листопаді 2015 року. Проте екс-даішники продовжували патрулювати траси.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!