“Сьогодні ринки можуть працювати”, – Марцінків

Сьогодні, 15 квітня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів про стан справ у місті під час карантину.

Мер повідомив, що зустрічався із підприємцями, які торгують на ринку. Мовляв, вчора остаточне рішення про їх закриття не прийняли і не розіслали органам місцевого самоврятування. Тому наразі вони можуть працювати.

“Адміністрація нашого продуктового ринку прийняла рішення закрити його. Але будь-якого розпорядчого документа у нас немає, тому ринки можуть працювати. Чи буде цей документ від головного санітарного лікаря сьогодні – ніхто не знає. Але зараз ринки можуть у законний спосіб працювати. Що буде завтра – залежить від постанови Кабміну та інших розпорядчих документів”, – сказав Марцінків.

Він додав, що на зустрічі із підприємцями вирішили: в Івано-Франківську ринки поки працюють з дотриманням всіх карантинних вимог.

Нагадаємо, що нещодавно в Івано-Франківську дозволили виконання робіт на відкритому просторі. Мова йде про нові будівництва, капітальні ремонти, реконструкції, поточні ремонти на об’єктах інфраструктури міста та роботи з благоустрою. Також дозволили працювати деяким магазинам.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!