Сьогодні у Франківську дев’ять вулиць буде без світла, води та газу (КАРТА)

 • За повідомленням Служби оперативного реагування виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, сьогодні, 26 лютого, в Івано-Франківську та околицях, у зв’язку з ремонтними роботами, дев’ять вулиць буде без світла, холодної води та газу.

  Холодне водопостачання:

  З 9.00 до 20.00 абонентам вул.Хмельницького, Новий Світ, Некрасова, Урожайна – КП «Водоекотехпром» проводить заміну мережі.
  Електропостачання: З 09.00 до 16.00 абонентам с. Микитинці вулиці: Полковника Грома, Сеченова, Вишнева, Коротка – Івано-Франківський РЕМ проводить ремонт повітряної лінії електропередач.
  Газопостачання: З 10.00 до 16.00 споживачам на вул.Гедьмана Дорошенка, 24 – УЕГГ проводить ремонтні роботи на газопроводі низького тиску.
  Інформація для водіїв транспортних засобів: У зв’язку із проведенням робіт з капітального ремонту  вул. Богдана Хмельницького та проведенням земельних робіт на ділянці від вул. Гетьмана Сагайдачного до вул. Гуцульської , рух транспорту буде змінено в період з 16.02. по 16.03.2016 р. Напрям об’їзду транспорту буде здійснюватися по вулицях:   вул. Вовчинецька – Гуцульська  з одного боку та  вул. Сагайдачного –  Новий світ з другого боку.Схема руху буде регулюватись відповідними дорожніми знаками та інформаційними щитами.

  Нагадаємо, що Руслан Марцінків закликав франківчан не вірити псевдопредставникам СТЕКу.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!