Сьогодні вийшов другий міні-альбом ONUKA

 • У понеділок, 8 лютого, гурт ONUKA поповнив свою дискографію новим міні-альбомом «Vidlik». Реліз нараховує чотири повноцінні композиції та інтродукцію до пісні «Other».

  «Головним джерелом натхнення для матеріалу міні-альбому VIDLIK послужила Чорнобильська катастрофа та її вплив на життя України та навколишніх країн, що постраждали від аварії. Тема Чорнобиля цікавила мене з глибокого дитинства. Скільки себе пам’ятаю, це слово постійно лунало у нас вдома. Одна з причин такої пильної уваги пов’язана з тим, що мій тато був одним з ліквідаторів наслідків аварії на АЕС. Навіть моя дипломна робота в Інституті була присвячена впливу Чорнобильської катастрофи на культуру Полісся. Чим старшою я ставала, тим вагомішою мені здавалася ця подія.

  Я регулярно їжджу в Зону відчуження, і це місце, чесно кажучи, є для мене одним з кращих на Землі. Я завжди відчуваю там особливий прилив натхнення, до мене приходять нові ідеї, а емоції та враження, отримані під час чергової вилазки, ще довго підживлюють і дають поживу для роздумів.

  Я виношувала нові пісні дуже довго, мені хотілося вкласти в них максимум. Мені здається, проблема Чорнобиля, як і раніше, дуже актуальна, незважаючи на те, що в суспільстві та в ЗМІ вона давно відійшла на периферію. По-справжньому пам’ятають про це тільки люди, яких це торкнулося особисто. Ті, хто втратив своїх близьких або був змушений переїхати з рідного дому. Якщо ONUKA своєю музикою зможе нагадати про цю надзвичайно важливу в нашій історії подію і змусити людей по-новому поглянути на неї, я буду щаслива», – розповіла фронтвумен колективу Ната Жижченко.

  Придбати міні-альбом «Vidlik» можна в магазині iTunes. Зазначимо, що 4 лютого гурт ONUKA презентував композицію «Svitanok».

  «Для цієї пісні відлік почався з кількох рядків, які були написані на стіні якогось покинутого будинку: «Холодні будинки в різних частинах міста переховують нас до весни. Байдуже, три кілометри між нами чи триста, аби не було війни». «Ці слова засіли у мене в голові. Невдовзі я з’ясувала, що автор – київський стріт-арт художник Єжи Коноп’є. Ми зв’язалися, я попросила дозвіл використовувати його текст і ми з Євгеном Філатовим приступили до роботи над музикою», – говорить співачка.

 • За її словами, цей трек ідеально вписався у концепцію міні-альбому.

  «Композиція ідеально підійшла за концепцією до решти треків міні-альбому – у ній також закодований відлік, і почався він 21 листопада 2013 року. При цьому, «Svitanok», мабуть, найжиттєстверджуюча пісня з усього EP – в ній є надія на краще», – повідомила Ната.

  ONUKA-EP-Vidlik-download-kupyty-iTunes

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!