Сотні іванофранківців та гостей взяли участь у щорічному вшануванні провідника ОУН

 • Сьогодні, 1 січня, в Івано-Франківську урочистим віче вшанували пам’ять героя Степана Бандери.

  На Європейській площі біля пам’ятника провіднику зібралися сотні людей: представники влади, депутати, бійці, ветерани та багато франківців, небайдужих до історії незалежної України.

  Вшановують його щорічно у день народження ходою, поминальною панахидою, українськими національними піснями та словами вдячності.

  Степан Андрійович Бандера народився 1 січня 1909 року в с. Старий Угринів Калуського району Івано-Франківської області. Помер 15 жовтня 1959 року в Мюнхені, ФРН. Бандера — український політичний діяч, один з чільних ідеологів і теоретиків українського націоналістичного руху XX століття, після розколу Організації українських націоналістів — голова Проводу ОУН-Б.

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, поліція та муніципальна варта повинна була забезпечити перекриття руху автомобільного транспорту в необхідних місцях з 13.30 год. до 14.00 год. під час руху колони за маршрутом: Вічевий майдан – вул. Незалежності – вул. Степана Бандери – Європейська площа, супровід та безпеку учасників ходи.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!