Сотні людей пройшлися Франківськом – вимагають захисту тварин (ФОТО)

В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський марш за тварин. Сьогодні, 15 вересня, франківці пройшлися від площі Франка до Вічевого майдану, щоб відстоювати права менших.

Вимогами маршу є заборона використання тварин у цирках і дельфінаріях, заборона експлуатації тварин для жебракування та фотопослуг, відмова від використання живих тварин для тестування косметики, парфумерії тощо, а також заборона хутрових ферм.

Учасниця маршу Валерія Кудзіцька каже, що захід важливий, бо у нашій країні мало уваги звертають на захист тварин.

“Такі речі, як мисливство і носіння хутра в ХХІ столітті – не виправдані, треба це регулювати”, – пояснює дівчина.

Зоозахисниця Олена Біла додає, що це вже третій такий марш в Івано-Франківську. Дівчина пояснює, вони відстоюють 11 основних пунктів щодо захисту тварин.

“Зараз всі люди, які збираються тут висловлюють підтримку тваринам, які знаходяться у неволі”, – пояснює Олена.

Організатори кажуть, що цьогоріч до маршу долучились близько 200 осіб. Минулого року їх було понад 100, а позаминулого, коли акцію проводили вперше – 250.

Люди пройшлися вулицями міста із плакатами та гаслами – “Уяви, якби тебе вдарили батогом”, “Твій квиток в цирк – удар батогом по тварині”, “Притравочні станції – це катування”, “Страждання не мають бути розвагами”, “Цирк без тварин” тощо.

Як раніше повідомляв “Галицький кореспондент”, про необхідність функціонування цирку без тварин нині говорять у цілому світі. Більше того, у багатьох країнах уже заборонили експлуатацію тварин. Українське суспільство розділилося навпіл: одні вважають, що тварини мають жити на волі, а утримувати їх у тісних клітках негуманно та жорстоко.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!