Сотні машин у чергах на кордоні: українці масово повертаються з заробітків

 • Через прийдешні свята українські заробітчани масово повертаються додому з Польщі, Німеччини та Чехії.

  На пунктах пропуску кількакілометрові черги на в’їзд до України. Найбільше у пункті пропуску Корчова-Краковець, пише “Галицький кореспондент” із посиланням на “ТСН“.

  У чергах із польського боку сотні машин. Прикордонники прогнозують, що саме 24 та 25 грудня найбільше громадян повертаються додому. До цього, запевняють, вже підготувалися.

  “Представники Держприкордонслужби вжили низку заходів щодо пришвидшення оформлення наших громадян. Зокрема, виставили додаткові прикордонні наряди, відкрили окремі додаткові смуги руху. За 12 годин оформили близько 750 транспортних засобів”, – розповів начальник відділення інспекторів ПП “Краківець” Сергій Веретільник.

  Щороку напередодні й одразу після Різдва християн західного обряду на кордоні утворюються великі черги. Заробітчани масово повертаються додому з Європи: переважно з Польщі, Німеччини та Чехії. Люди розповідають, що в черзі стоять по шість-сім годин.

  За годину польські й українські прикордонники оформляють у середньому 50 машин. Втім, щоразу під’їжджають нові. Ймовірно, черги будуть ще довшими, а час очікування на перетин кордону ще тривалішим.

  До теми: Різдво перемагає: які зимові свята українці люблять більше

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!