Соціальний розвиток території промзони на Макогона взагалі не врахований, – активіст

 • В Івано-Франківську відбулися громадські слухання щодо коригування детального плану території  межах вулиць Крайківського – Макогона – Промислова .

  У п’ятницю, 16 вересня, десятки людей зібралися, щоб вирішити, як бути далі. Втім, зібралася не тільки громада, а й чиновники.

  Водночас начальник відділу охорони культурної спадщини міськвиконкому Володимир Ідак стверджує, що якщо багатоповерхівка розташована за 50 м від будинку, то шкоди від цього немає.

  Член містобудівної ради Назар Чулуп зауважив, що основним базовим покажчиком ДПТ є щільність забудови. «Я впевнений, що тут все дотримано, інакше ДПТ би не затвердили», – стверджує він.

  «Як практикуючий архітектор, хочу сказати, що є методи забудови, які не будуть шкодити оточуючим будинкам», – розповів Чулуп, водночас, зауваживши, що до даного проекту немає відношення.

  Своєю чергою, архітектор Назар Чопик наголосив, що ДТП даної промзони розроблявся з 2005 року.
  Проте мешканець мікрорайону Олексій Замковий дивується, чому в цьому районі тоді  не передбачені школи, поліклініки тощо. «Соціальний розвиток території не врахований. Де ті 7 тисяч, які мають тут поселитися, мають водити своїх дітей в школу», – каже він.

  14398126_1081397401938433_779788779_n

  Нагадаємо, Забудова франківської промзони. Адмінсуд “відфутболив” прокуратуру, остання “дала здачі”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!