Спецпризначенці прикарпатської поліції провели навчання в горах

  • Учора, 6 вересня, працівники роти поліції особливого призначення головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області здійснили двохденний навчально-тренувальний вихід групи чисельністю 20 працівників по маршруту руху гірської місцевості з Верховинського району до Рахівського району Закарпатської області.

    Метою навчань є підвищення майстерності орієнтування  у незнайомій гірській  місцевості,  закріплення навичок переміщення зі зброєю у повному екіпіруванні при виконанні службово-бойового завдання, а також здобуття навиків служби в екстремальних умовах та удосконалення тактико-спеціальної підготовки.

    Службовий інструктаж перед навчаннями провів заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в області  полковник поліції Микола Іваницький, який звернув увагу на дотримання поліцейськими заходів особистої безпеки під час тренувань.

    Керівником групи призначено командира роти поліції особливого призначення в області майора поліції – Михайла Ковалюка.  Він зазначив, що такі навчання проводяться два рази на рік та дають змогу перевірити уміння та навики кожного працівника спецпідрозділу аби у реальних ситуаціях поліцейські діяли на високому професійному рівні. Навчально-тренувальний вихід розпочався з с. Шибене Верховинського району, а завершиться у с. Кваси Рахівського району. Загальна протяжність маршруту становить 65 км.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!