“Спілка забудівників” відкрила кільцевий рух у житловому районі “Княгинин”

 • В Івано-Франківську у Житловому районі “Княгинин”, який зводить будівельна компанія “Спілка забудівників”, відкрили кільцевий рух на перехресті Бульвару Молоді та вулиці Княгинин.

  Нове досягнення компанії приурочили до Великодня як величного свята перемоги життя над смертю, перемоги України у її війні з окупантом.

  “Сьогодні, на 50 день війни, ми досягли певного успіху ‒ відкрили кільцевий рух на перехресті нашого Бульвару Молоді і вулиці Княгинин. Це така окраса для міста і маленька радість у нелегкі воєнні дні”, ‒ говорить голова правління “Спілки забудівників” Микола Филюк.

  У компанії переконані, що сьогодні, у час війни, потрібно ще більше працювати для країни, піднімати її економіку та допомагати усім, хто зараз опинився у скруті.

  “Спілка забудівників” у цей непростий час для країни працює, працює впевнено, виконує доручення президента про забезпечення житлом людей, які постраждали від війни. Ми робимо все для цього. У нас організована чітка робота. Наші працівники чітко розуміють свої завдання і працюють злагоджено”, ‒ додає Филюк.

  Також голова правління компанії наголосив, що наразі роботи ведуться на 15 будинках, які зводить “Спілка забудівників” у місті.

  Компанія повністю забезпечена ресурсами для роботи, регулярно виплачує заробітну плату працівникам та супідрядникам.

 • До слова, Житловий район “Княгинин” ‒ один із великих проєктів БК “Спілка забудівників”. Житловий комплекс налічує 41 корпус і 1700 парко-місць. Поруч району знаходяться всі головні інфраструктурні об’єкти, відпочинкова зона, річка, АС-2.

  Мешканці отримають не просто квартиру, а надійну та комфортну оселю в одній з багатоповерхівок, які знаходяться в закритому дворі, вільному від автотранспорту. Тут будуть спортивні та ігрові майданчики, дитячий садок, найбільший у місті підземний паркінг та є цілодобова система відеонагляду.

  До теми: понад півтисячі квартир: “Спілка забудівників” вручила ключі першим мешканцям житлового району “Княгинин” 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!