“Спільні межі”: у Франківську з`явився масштабний мурал

 • Сьогодні, 27 травня, в Івано-Франківську офіційно відкрили мурал “Спільні межі”.

  Малюнок створений громадською організацією “Три двори” спільно з арт-студією Kickit Art Studio та підтриманий грантом від «Urban Space 100” і «Тепле місто».

  Руслан Радомський, голова ГО «Три двори» каже, що його здивувало те, що була також ініціатива від мешканців двора.

  «Стіна була велика, сіра і страшна, це кидалося в очі, тому ми вирішили створити тут мурал, і цим самим привернути увагу до занедбаності малих дворів. Цей проект – перший крок до відновлення цього двору, далі планується більше робіт з його облаштування», – зазначає Руслан Радомський.

  Також, чоловік каже, що у них вже є прохання від мешканців інших дворів Івано-Франківська, тому далі планується більше проектів по облагородженні дворів.

  Виконував малюнок Грех Віталій, художник із досвідом роботи 12 років. Чоловік малював мурали і в інших місцях, проте каже, що саме цей малюнок – наймасштабніший. Відтак, це зайняло дуже багато часу. Спочатку – ескіз, щоб узгодити із мешканцями, потім сама робота, яка тривала більше 7 днів.

  «Відкриті межі» створювались для того, щоб показати жителям, що якщо є імпульс, то варто брати ініціативу в свої руки і змінювати щось, спочатку у своєму дворі, а потім більш глобально. Бо ніхто не прийде, і не змінить»,- каже художник.

 • Місцеві мешканці у захваті від малюнку у своєму дворі. Так, Орест Кейман, який виріс у цьому дворі каже, що з часом двір занепав, і коли почали відновлювати, то стало якось красивіше і приємніше.

  «І добре, що є люди, які готові підтримувати ініціативи» – додає мешканець.

  Нагадаємо, Родина з дроном: у Франківську на Вовчинецькій відкрили новий мурал

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!