«Сподвижник української нації»: у Франківську триває виставка про Степана Бандеру (фото)

 • В Івано-Франківському Палаці Потоцьких працює виставка про життя видатного українця Степана Бандери.

  Її мета – розповісти про політичну діяльність Бандери, його сім‘ю.

  Володимир Гайдар, директор КП «ПІК Палац» каже, що боротьба українського народу за незалежність є споконвічною, відколи існує такий сусід як росія.

  На тлі сьогоднішніх дій, каже, постать Бандери як ніколи актуальна. В медійному середовищі Степан Бандера дуже по-різному подається і сприймається.

  «На жаль, дуже мало є людей, які можуть дійсно розказати правдиву інформацію про Бандеру – сподвижника української нації. Зараз інформація доступна, та найбільший виклик – відфільтрувати її, знайти дійсно правдиву інфу, відрізнити від вигадок і міфів, – переконаний Гайдар. – Зараз ворог активно використовує інформаційну зброю, цинічно і підступно. Ці фейки потрібно розвінчувати».

  Ярослав Коретчук, директор Музею національно-визвольної боротьби ім. Степана Бандери, наводить статистичні дані про те, що 74% українців вважають Бандеру національним героєм.

  За його словами, російська пропаганда створила багато міфів про героя і цим користається, а жителів Західної України називають бандерівцями.

 • Триватиме виставка до кінця травня. Також на наступні вихідні (21-22 травня) відбудеться показ фільмів про Степана Бандеру.

  Про початок показу можна дізнатись на сторінці Палацу.

  Читайте також: “Батько наш Бандера”: у Франківську відбулися “патріотичні купання моржів” 

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!