Справа Астанова: адвокати знову просять про відвід суду

 • Сьогодні, 17 жовтня, у Богородчанах продовжують засідання у справі Ельдара Астанова.

  Нагадаємо, підозрюваного у вбивстві студента з Франківська тепер судять у Богородчанах – змінився склад суду і справу повертають до початку розгляду.

  Ще два роки тому студентку з Болгарії Елю Дішлю Зію розшукували рідні та близькі. За кілька днів її тіло з численними травмами знайшли у валізі на дні озера на Прикарпатті. Головним підозрюваним у справі став хлопець вбитої, туркмен Ельдар Астанов.

  У Богородчанському суді справу веде колегія суддів Шишко, Круль та Рибка. Захисники Астанова просили обрати для нього лише нічний арешт, щоб він міг відновитися на навчанні, піти у магазин за продуктами чи викинути сміття.

  Також захисник Астанова Розметов надав документи, які нібито підтверджують те, що хлопцеві потрібен дозвіл на відвідування лікаря. А ще він попросив повернути обвинувальний акт прокурору для усунення неточностей.

  Сьогодні на засідання з‘явився свідок у справі, Кушнір. Колись він вже свідчив у цій справі – за його словами, він допомагав Ельдару ховати тіло дівчини, однак здався у поліцію. Також на засідання прийшла нова перекладачка для Астанова.

 • Адвокат Астанова Розметов зачитав заяву про відвід суду. Але суд відклав розгляд заяви про відвід, бо з Івано-Франківського апеляційного суду їм ще не прийшли матеріали заяви про обрання запобіжного заходу.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!