Ми спробували, і як бачите вдало, приз є доказом цього, – режисер фільму

 • Сьогодні, 18 лютого, відбулась прес-конференція з нагоди прем’єри короткометражного фільму «Pre-Order» (м. Івано-Франківськ), яка здобула перемогу на міжнародному фестивалі Fashion Film Festival.

  Чорно-білий фільм «Pre-Order», створений івано-франківською школою мистецтв «LEDi» та відомим модельєром Nata Meta, нещодавно здобув перше місце на міжнародному фестиваліFashion Film Festival в номінації «Ігрове короткометражне кіно» (загалом організатори отримали 11 кінострічок з України,Франції та США).

  Після короткого прев’ю фільму, відбулась власне прес-конференція з творцями фільму та головними акторами. Зокрема, Павло Валько – режисер фільму, розповів про те, що поштовхом до зйомки такого фільму стало, те що він дізнався про Fashion Film Festival і, заручившись підтримкою модельєра Nata Meta, вирішив взяти участь у фестивалі.

  “Ми спробували, і як бачите вдало, приз є доказом цього”, – розповів Павло Валько.

  Акторський склад фільм поділився своїми враження від роботи над цим фільмом. Актори розповіли про те, що на роботу над фільмом в них був буквально тиждень і їм не завжди вистачало часу, щоб банально поїсти. Проте, ніхто не залишився незадоволеним фстрічкою.

  Нагадаємо, що у Франківську презентували фільми міжнародного кінофестивалю «Дніпро-cinema».

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!