Список почесних громадян Івано-Франківська поповниться новим ім’ям

 • Звання Почесного Громадянина міста Івано-Франківська є найвищою міською відзнакою. Незабаром його присвоять генеральному директорові ВО “Карпати” Втерковському Дмитрові Дмитровичу.

   Присвоєння звання “Почесний Громадянин міста Івано-Франківська” здійснюється, як правило, напередодні Дня міста за поданням виконавчого комітету, міського голови, постійних депутатських комісій, депутатських фракцій (груп), трудових колективів підприємств, організацій (незалежно від форм власності), громадських об’єднань, партійних та профспілкових організацій, міських відділень наукових і творчих спілок, товариств, органів самоорганізації населення, повідомляють на сайті Івано-Франківської міської ради.

  Присвоєння Звання є визнанням виняткових заслуг особи перед громадою міста в соціально-економічному, науково-освітньому розвитку, за активну участь у справі відродження та примноження надбань національної культури, у національно-визвольній боротьбі за незалежність України, миротворчу, доброчинну діяльність, наукові і спортивні досягнення, забезпечення обороноздатності держави, зміцнення її безпеки та суверенітету, мужність і відвагу при врятуванні людей, матеріальних цінностей, ліквідації наслідків стихійного лиха. Звання присвоюється в порядку, визначеному цим Положенням, особі незалежно від місця проживання, громадянства ( в тому числі посмертно). Звання присвоюється людині тільки один раз. Особам, відзначеним званням «Почесний Громадянин міста Івано-Франківська», вручаються: диплом, посвідчення, стрічка і нагрудний знак. Імена Почесних Громадян м. Івано-Франківська заносяться в Пам’ятну Книгу. Почесні Громадяни міста Івано-Франківська; в хронологічному порядку, яка ведеться відділом кадрів в одному екземплярі та зберігається в міській раді. Диплом, посвідчення, стрічка і нагрудний знак, присвоєні особам посмертно, передаються родині Почесного Громадянина або в музейну установу.

  Почесний Громадянин міста Івано-Франківська має право на:
  – безкоштовний проїзд в міському пасажирському транспорті (крім таксі) при пред’явленні посвідчення встановленого зразка;
  – першочергове безкоштовне обслуговування в амбулаторно-поліклінічних закладах, госпіталізацію і лікування в стаціонарах, які належать до комунальної власності територіальної громади міста;
  – першочерговий прийом посадовими особами міста, депутатами міської ради;
  – почесну участь в міських урочистих заходах і вечорах.

 • 18485394 1434880049868406 4116465959105797854 n 1

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!