США дадуть Україні десятки мільйонів доларів на посилення кордону з РФ і Білоруссю

 • Сполучені Штати та Державна прикордонна служба України домовились про спільні проєкти, на реалізацію яких США виділять Україні 24,5 млн доларів.

  Про це повідомляє “Українська правда”.

  Держприкордонслужба та посольство США кілька тижнів тому підписали План спільних дій щодо реалізації Проєкту міжнародної технічної допомоги обсягом 20 мільйонів доларів. Наразі Проєкт зареєстрували відповідно до затвердженого рішенням Уряду України вимог.

  Держприкордонслужба України спільно з відділом з правоохоронних питань посольства США в Україні провели дуже важливу роботу для посилення спроможностей прикордонного відомства.

  Результатом їхньої співпраці став новий Проєкт міжнародної технічної допомоги. Зважаючи на старі та нові виклики, він направлений на безпеку північного та східного кордонів України.

  Сучасні засоби відеофіксації та безпілотні комплекси, індивідуальний захист прикордонників, а також забезпечення їх розташування в польових умовах, посилення транспортом та засобами зв’язку – це ті потреби, які ми узгодили з нашими стратегічними партнерами.

 • Читайте також: у засобах масової інформації на початку грудня з’явилась інформація про те, що Росія готує наступ на Україну вже на початку 2022 року.

  Для цього Москва нібито планує залучити 175 тисяч військовослужбовців.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!