Стадіон, так стадіон: Петро Порошенко чекатиме на Володимира Зеленського 40 хвилин

 • Сьогодні, 14 квітня, на стадіоні НСК «Олімпійський» були заплановані дебати між двома кандидатами на пост Президента України Петром Порошенком та Володимиром Зеленським. Однак, останній не прийшов. На «Олімпійському» він планує з’явитися 19 квітня.

  Нагадаємо, кандидат у президенти Володимир Зеленський покликав Петра Порошенка на дебати перед ще не оголошеним другим туром президентських виборів. Він додав, що має умови для проведення дебатів — вони мають відбутися на стадіоні «Олімпійський», у присутності усіх охочих журналістів і каналів.

  Порошенко погодився і запросив Зеленського на стадіон 14 квітня, але Зеленський згодом озвучив свою дату – 19 квітня.

  «Володимире Олександровичу, я твердо сподіваюся, що ви нас дивитеся і ми чекаємо вас тут до 15 години», – сказав Петро Порошенко. На його думку за 40 хв можна дістатися з одного кінця Києва на другий. Порошенко нагадав, що саме Зеленський обрав стадіон «Олімпійський», як місце дебатів.

  Крім цього, Порошенко додав, що 19 квітня він буде на телебаченні «Суспільне», бо вважає це своїм обов’язком, і обов’язком кожного кандидата.

  Як сказав Петро Порошенко, він жодного разу не говорив, що Зеленський дорівнює Путіну, проте він повторив слова самого Путіна, який казав, що для нього прийнятні всі президенти, окрім Порошенка.

  Щодо можливих звинувачень Володимира Зеленського у наркоманії, то у Порошенка ніколи не було доказів, відтак, Президент наголосив, що він ніколи такого не говорив. Але оскільки Зеленський у своєму ролику запропонував здати тести на наркоманію, то він їх здав. І звісно до їхньої здачі зараз є багато питань, але всі вирішили про це забути. “Хто бачить очі – побачить, а хто має вуха, почув і зрозумів”, – додав Петро Порошенко.

  На його думку, те що Зеленський веде компанію відеороликами це неправильно. Єдиний правильний вибір – це дебати. І ховатися не треба. Петро Порошенко зауважив, що готовий зустрітися із Володимиром Зеленським і завтра, і післязавтра. Бо, на його думку, 70% виборців чекають на дебати. “Я прийшов, тебе нема”, – додав Порошенко.

  Отже, завтра о 22.30 на ІСТV Петро Порошенко планує зустрітися із Володимиром Зеленським.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!