Стала впевненішою: прикарпатка розповіла, як змінилося її життя після проєкту “Панянка-селянка”(відео)

20-річна Христина, яка проживає у місті Бурштин, взяла участь у програмі “Панянка-селянка”.

Випуск програми вийшов 27 лютого. Учасниками обміну стала дівчина Кароліна з Варшави та прикарпатка Христина.

Сьогодні дівчина проживає сама, винаймає квартиру у місті Бурштин та шукає роботу для душі. До таких змін її підштовхнула участь у проєкті. 

“Моє життя після проєкту взагалі змінилося. Після шоу в мене з’явилося більше натхнення, також стала впевненішою. Мені сподобався процес зйомок. Враження дуже класні!”- каже Христина.  

Зараз дівчина мріє стати телеведучою. Писати вірші та сценарії не припинила, а журналістика – це її мрія. Каже, що хоче продовжувати розвиватися у цьому напрямку.

“Знімальна група мене хвалила, підтримувала мене. Я була шокована. Моя мама теж брала участь, їй також сподобалося, вона не боялася”, – розповідає прикарпатка.

Натомість бурштинці обурені. Кажуть, у шоу “Місто енергетиків” назвали селом, а Прикарпаття – Буковиною. У соцмережі вони активно обговорюють цю ситуацію. 

“Редактори  програми навіть не дізналися елементарного – географічне розташування міста Бурштина. Безкультурність та неосвіченість – ось, що ми побачили у цьому випуску”, – пишуть вони. 

Вони переконують – канал має спростувати у своєму ефірі цю інформацію. Тому після участі у проєкті у житті Христини відбулися не лише позитивні зміни. Каже, що після виходу цього випуску в ефір на неї полилося чимало бруду. Однак прикарпатка наголошує – її вини у тому немає. 

“Я сама не знаю чого так. Я писала у анкеті “селище міського типу”. Редактори щось наплутали”, – стверджує дівчина. 

Детальніше – у сюжеті ОТБ “Галичина“:

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!