«Сталкери» – це потужне повернення в театр, – Ірма Вітовська

Сьогодні, 22 лютого, в Івано-Франківському обласному академічному музично-драматичному театрі розповіли про прем’єру вистави «Сталкери» із Ірмою Вітовською у головній ролі.

В Івано-Франківську «Сталкерів» покажуть не вперше. Вистава дуже популярна у Києві. З камерного формату її перенесли на велику сцену, але й досі квитки на виставу купити важко.

Режисер вистави Станіслав Жирков, за словами керівника драмтеатру Ростислава Держипільського, він є одним з найкращих режисерів в Україні.

«Ваше місто особливо приймає гостей. Івано-Франківськ нині є прикладом в багатьох питаннях. Одне з них – це театр, а також глядач», – зауважив режисер.

Як наголосив Жирков, вистава від часу прем’єри змінилася, стала «м’язистою», перейшла на велику сцену, у ній з’явилося більше енергії. Головну роль грає Ірма Вітовська, людина, яка не лише грає на сцені, а й багато робить у соціальному плані.

«Сталкери – це моя перша робота після довгої перерви в театрі. Я займалася телевізійними проектами. Це було повернення в театр, потужне, так би мовити, лотерейний квиток. Усе, що говорить баба Пріся у виставі, жило в мені до цього, я свідомо відтворюю слова головного персонажа, я повністю солідарна з її словами», – наголосила Вітовська.

Нагадаємо, 11 лютого, в Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Івана Франка відбулася прес-конференції. На ній режисери Стас Жирков та Ростислав Держипільський анонсували прем’єру «Слава героям».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!