Стало відомо, чому у Франківську не можуть відремонтувати електронні табло на зупинках

 • В Івано-Франківську вийшли з ладу три електронні табло на зупинках.

  Чому вчасно не вдається відремонтувати інформаційні стенди, “Суспільному” пояснив керівник управління транспорту Івано-Франківської міської ради Андрій Гіглюк.

  З його слів, всі електронні табло на території громади встановлювала компанія “Дозор Україна” з Житомира. Вона є розробником програми та електронних стендів, тому у Франківську це підприємство й обслуговувало їх.

  На початку війни, розповідає Гіглюк, компанія припиняла роботу.

  Все ж таки своїми силами, з їхніми айтішниками ми підтримували ті табло, які були робочими, але обладнання має здатність виходити з ладу, – пояснює керівник управління транспорту Івано-Франківської міської ради. – Маємо тут підрядника, який забезпечує роботу в межах своїх сил. Але до тих поломок, які не можуть на місці полагодити, потрібно, щоб їхні представники дистанційно дивилися або виїжджали фізично на місце”.

  Як каже Анрій Гіглюк, представники компанії вже два тижні обіцяють приїхати, але наразі весь час виникають проблеми, і поки “вони не можуть відправити технічного працівника, який може полагодити табло”.

  До теми: Щоб не піднімати ціни у франківському комунальному транспорті, виконавчий комітет компенсує вартість здорожчання

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!