Стало відомо, коли в Крихівцях почнуть ремонтувати школу

 • Франківська мерія узгодила із жителями Крихівців строки реконструкції місцевої школи.

  Про це на своїй сторінці повідомили в управлінні капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому.

  Вже цього тижня будівельники розпочнуть довгоочікувану реконструкцію Крихівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

  Підрядні організації під наглядом фахівців Управління капітального будівництва міськвиконкому розпочнуть будівництво навчального блоку, приміщення бібліотеки та нових класних приміщень.

  Про це йшлось на зустрічі педагогічного колективу школи та представників міської влади у четвер, 17 жовтня. Франківський міськвиконком представляли перший заступник міського голови Микола Вітенко та заступник керівника Управління капітального будівництва Володимир Ковальчук.

  «Ми повідомили батькам і колективу школи про те, що з понеділка розпочнуться будівельні роботи. Компанія, яка виграла тендер на реконструкцію, нарешті, узгодила всі деталі з субпідрядником КП «Водоекотехпром» щодо виносу мережі зовнішньої каналізації з-під плями забудови об’єкта. Це й стане першим етапом робіт», – пояснив Вітенко.

  Орієнтовно цей процес займе до одного місяця часу. Відразу після цього розпочнуть риття котловану.

 • Додамо, що проєктом передбаченні дві черги здачі триповерхового об’єкта. Перша частина розрахована на 75 місць та матиме площу в 1231 м². Друга ж передбачатиме 96 місць та 938 м² площі.

  Згідно з попередніми розрахунками, першу чергу нового комплексу здадуть в експлуатацію в червні 2021 року.

  До теми: На Надвірнянщині ще не включили опалення у школах

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!