Стало відомо, коли в Україні проведуть пробне ЗНО

Міністерство освіти та науки веде підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання згідно з першим сценарієм, який визначили ще в березні.

Так, ЗНО відбудеться з 25 червня по 17 липня, пробне ЗНО 15 та 17 червня.  Про це на засіданні уряду 13 травня сказала т.в.о міністра освіти та науки Любомира Мандзій, повідомляє “Укрінформ“.

“Навчальний рік у закладах загальної середньої освіти закінчується наприкінці травня, відповідно до затвердженої структури навчального року. Йдеться про заняття. Щодо підготовки до ЗНО, у березні на сайті МОН оприлюднили сценарії завершення навчального року та проведення ЗНО. Зараз ми працюємо над реалізацією першого сценарію. ЗНО відбудеться з 25 червня по 17 липня, пробне ЗНО 15 та 17 червня”, – сказала Мандзій.

Вона додала, що з 6 по 17 травня є можливість зареєструватися на ЗНО ближче до пункту проживання учасника. Їх буде близько 1,5 тис., там забезпечать належні умови. Зараз Міністерство освіти та науки спільно з МОЗ готують відповідні рекомендаційні матеріали стосовно вимог до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Як додав на засіданні уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль, цей сценарій реалізують, якщо дозволить епідеміологічна ситуація в країні.

Нагадаємо, у Івано-Франківську відновили реєстрацію у дитячі садки.  

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!