Стало відомо, коли відбудеться перше засідання нової Верховної Ради

Перше урочисте засідання Верховної Ради 9 скликання відбудеться 29 серпня.

Таке рішення було прийняте на засіданні підготовчої групи з-поміж новообраних депутатів 9 серпня, інформує “УП”.

“Рішення прийняте. Урочисте засідання відбудеться 29 серпня”, – сказав на засіданні голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков.   

Варто зазначити, що саме Разумков вніс таку пропозицію.  Представник “Європейської солідарності” Артур Герасимов пропонував провести перше засідання 3 вересня, а Сергій Льовочкін від “Опозиційної платформи – За життя” виступав за 20 серпня. Також озвучувалася пропозиція про 27 серпня, однак Разумков пояснив, що за законом, депутати мають не менше 20 днів після опублікування результатів виборів на узгодження всіх позицій. Оскільки прізвища новообраних нардепів були опубліковані 7 серпня, то “до дати 27 серпня можуть бути питання, бо це рівно плюс 20 днів”.  Щоб не виникло жодних колізій, “Слуга народу” пропонувала 29 серпня.

Разумков ставив на голосування усі пропозиції у порядку їх надходження. Дату 29 серпня підтримали більшість присутніх.  Організаційними питаннями підготовки урочистого засідання будуть займатися дві підгрупи (11 осіб і 6 осіб). Рішення ж будуть приймати на загальних зборах підготовчої групи.

Нагадаємо, Зеленський розповів, де в Україні дозволять казино

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!