Стало відомо, скільки хворих на COVID-19 прикарпатців забезпечені киснем

 • Сьогодні, 23 листопада, відбулась онлайн-нарада т.в.о. голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Марії Савки.

  На неї винесли три традиційних питання – ситуація з коронавірусом, ремонт доріг державного і місцевого значення, а також відновлювальні роботи після червневних паводків

  “За останню добу маємо по Україні 11 тисяч випадків коронавірусу. З ліжками ми вже вийшли на більш-менш оптимальний рівень, адже маємо вже 2777 ліжкомісць для хворих. Але є питання по кисню, по страхуванню медиків”, – розповіла Марія Савка.

  Ірина Кобельська, заступниця директора департаменту охорони здоров’я ОДА, доповіла, що за останню добу від коронавірусу померло четверо прикарпатців. Також за весь час захворіло 920 дітей, з них більше половини вже одужало.

  “Зараз зайняті понад 50% ліжок із загальної кількості – 2777. Ми активно працюємо над подальшим розгортанням цієї кількості, а також сформували 10 резервних закладів. Вони зможуть надати понад 350 ліжок в разі необхідності. Справді, є проблема із нестачею кисневих концентраторів та точок – ними забезпечені від 30 до 80% ліжок, залежно від лікарні. Ці проблеми найгостріші в тих лікарнях, які розгорнули ліжка недавно”, – сказала Ірина Кобельська.

 • За її словами, до кінця року планується встановити ще понад 200 кисневих концентраторів. Для цього будуть освоєні і державні кошти, і обласні.

  Читайте також: В Україні за добу виявили 10945 нових випадків COVID-19, на Прикарпатті – 437

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!