Стало відомо, скільки коштуватиме бензин та дизпаливо на Прикарпатті

 • На Прикарпатті обговорили питання про ситуацію з пальним в області.

  Про це йшла мова в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу під час наради голови Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлани Онищук з головами районних державних адміністрацій і територіальних громад області.

  Директор Департаменту розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської ОВА Сергій Подошва каже, що від 8 травня організовано роботу контролюючих органів щодо перевірки цін на паливно-мастильні матеріали.

  У разі виявлення порушень, причетних притягнуть до відповідальності.

  «Від початку війни ворог завдав свідомих ударів, спрямованих на знищення інфраструктури. Переважна їх більшість потрапила туди, де зберігалось паливо. Зараз логістика будується з нуля, залучаємо постачання з ЄС, однак в один момент це забезпечити неможливо. Тому спостерігаються перебої з постачанням», – пояснює директор.

  Він зауважує; що критична інфраструктура, медики, рятувальники і поліція повністю забезпечені пальним.

  «Щодо вартості, то на сьогодні ще існує державне регулювання цін. Окремі АЗС ввели лімітний випуск пального. Вчора прозвучала інформація, що Кабмін розглядає питання – найближчим часом приймуть рішення щодо припинення регулювання цін на паливо», – пояснює Сергій Подошва.

 • Так, очікувана ціна за літр бензину – від 53 гривень і, відповідно, 58 гривень – за дизель.

  «Найближчим часом ці питання врегулюють, попит спаде», – переконаний Подошва.

  До теми: дефіцит пального: калушан попереджають про можливі збої в графіках руху автобусів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!