Стало відомо, скільки ринків запрацюють на Прикарпатті

Сьогодні, 30 квітня, в Івано-Франківській облдержадміністрації провели брифінг голови ОДА Віталія Федоріва.

Федорів повідомив, що попередньо 25 ринків в Івано-Франківській області виявили бажання працювати із дотриманням санітарних вимог. Всього в області є 43 продовольчих ринки. Держпродспоживслужба контролюватиме дотримання карантину серед тих, що розпочнуть роботу.

Нагадаємо, 29 квітня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що Кабінет міністрів України дозволив роботу ринків. Постанова ще не опублікована, але від сьогоднішнього дня вони б мали вже працювати. 

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що це стало можливим завдяки тому, що Міністерство охорони здоров’я України та Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України розробили чіткі критерії роботи та алгоритм контролю.

Йдеться про відкриття 281 продовольчого ринку по всій території України, які зможуть функціонувати в режимі не гірше, ніж супермаркети. Тобто з дотриманням жорстких санітарних норм, порушення яких будуть суворо каратися, аж до закриття роботи ринків на певний період.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!