Стало відомо, як та де курсує громадський транспорт в Івано-Франківську

 • З 12 травня в Івано-Франківську збільшили кількість спецперевезень для працівників певних сфер.

  Як пояснив керівник КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк, транспорт їздить майже за звичними маршрутами, виключення – тільки деякі. Курсуватимуть вони із 6:00 до 10:00  та з 16:00 до 21:30. Люди мають бути лише на сидячих місцях.

  Право на проїзд, зазначає Голутяк, мають виключно особи, що працюють в установах, передбачених постановою Кабінету Міністрів: ті, що забезпечують охорону здоров`я, продовольче забезпечення, надають послуги урядування та найважливіших державних послуг, працівники банківської сфери, оборони, правопорядку та цивільного захисту, донори тощо. 

  “Для того, щоб потрапити на маршрут, необхідно буде пред`явити довідку з місця роботи, службове посвідчення, перепустку тощо. Водій контролюватиме цей процес та може не впустити на маршрут людину, яка не підпадає під вимоги, передбачені постановою Кабміну”, – пояснив він.

  Маршрути спецперевезень будуть відповідати затвердженим маршрутам комунального транспорту в Івано-Франківську за винятками:

  • тролейбусні маршрути №2 та №10 будуть курсувати лише до АС-4;
  • автобусний маршрут №47 буде починати та закінчувати рух з с. Березівка (через с. Черніїв);
  • автобусні маршрути №41 та №55 не будуть їхати на міське кладовище навіть у вихідні дні;
  • кількість транспорту на маршрутах буде відповідати кількості у вихідні дні (26 тролейбусів та 31 автобус).

  На свої маршрути також виїхали і приватні перевізники, працюють в той самий час і на схожих умовах – виключно спецперевезення, сидячі місця, та обмежений час роботи. Втім, вони поки працюють у тестовому режимі. 

  Нагадаємо, сьогодні на вулиці виїхали 26 тролейбусів та 31 автобус. Скупчень людей не було. Транспорт їздить без проблем і з потоком пасажирів справляється. 

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!