Стало відомо, які курорти найчастіше шукають в інтернеті українці

 • Якщо відпочивати в Україні, то – Коблеве, Лазурне, Затока, Бердянськ та Одеса. Якщо ж за кордоном, то – Туреччина, Албанія, Єгипет, Болгарія та Чорногорія. Інформацію про ці морські курорти українці шукають в інтернеті найчастіше. По десятці найпопулярніших українських та закордонних курортів представила пошукова система Google.

  Коли світом почав активно ширитися новий коронавірус COVID-19 і почали закривати кордони, то кількість пошукових запитів українців щодо проживання (готелі, апартаменти тощо) почала зменшуватися в лютому. Падіння інтернет-пошуків серед українських туристів у квітні порівняно з аналогічним періодом склало 46%, передає ТСН.

  Коли ж Україна почала послаблювати обмеження на поїздки, то й цікавість до подорожей почала зростати – в середньому запити щотижня зростали на 6% від кінця квітня. У червні пошуковий інтерес українців зріс на 46% порівняно з квітнем і практично досяг докарантинного рівня.

  Через закриті кордони та обмеження українці активно шукають варіанти відпочинку всередині країни. І в топ запитів вийшли Коблеве, Лазурне та Затока.

  Топ-10 пошукових запитів українців щодо відпочинку всередині країни:

  1. Коблеве
  2. Лазурне
  3. Затока
  4. Бердянськ
  5. Одеса
  6. Приморськ
  7. Урзуф
  8. Білосарайська коса
  9. Київське море
  10. Кирилівка

  Топ-10 пошукових запитів українців щодо відпочинку за кордоном:

  1. Туреччина
  2. Албанія
  3. Єгипет
  4. Болгарія
  5. Чорногорія
  6. Грузія
  7. Мальдіви
  8. Балі (Індонезія)
  9. Хорватія
  10. Греція
  Спостерігається тенденція зростання пошукових запитів, пов’язаних з агротуризмом – зростання на 44% у червні 2020 року порівняно з червнем минулого року; екотуризм – зростання на 46% порівняно з минулим роком; значне падіння інтересу до гарячих турів порівняно з аналогічними періодом минулого року – мінус 83%, а також до екскурсійних турів – мінус 56%.

  Нагадаємо, пасажирам літаків, які прибуватимуть в Польщу з України, не потрібно буде проходити 14-денну обсервацію

   

  Дуже люблю море на заході сонця

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!