Стало відомо, які курорти найчастіше шукають в інтернеті українці

Якщо відпочивати в Україні, то – Коблеве, Лазурне, Затока, Бердянськ та Одеса. Якщо ж за кордоном, то – Туреччина, Албанія, Єгипет, Болгарія та Чорногорія. Інформацію про ці морські курорти українці шукають в інтернеті найчастіше. По десятці найпопулярніших українських та закордонних курортів представила пошукова система Google.

Коли світом почав активно ширитися новий коронавірус COVID-19 і почали закривати кордони, то кількість пошукових запитів українців щодо проживання (готелі, апартаменти тощо) почала зменшуватися в лютому. Падіння інтернет-пошуків серед українських туристів у квітні порівняно з аналогічним періодом склало 46%, передає ТСН.

Коли ж Україна почала послаблювати обмеження на поїздки, то й цікавість до подорожей почала зростати – в середньому запити щотижня зростали на 6% від кінця квітня. У червні пошуковий інтерес українців зріс на 46% порівняно з квітнем і практично досяг докарантинного рівня.

Через закриті кордони та обмеження українці активно шукають варіанти відпочинку всередині країни. І в топ запитів вийшли Коблеве, Лазурне та Затока.

Топ-10 пошукових запитів українців щодо відпочинку всередині країни:

1. Коблеве
2. Лазурне
3. Затока
4. Бердянськ
5. Одеса
6. Приморськ
7. Урзуф
8. Білосарайська коса
9. Київське море
10. Кирилівка

Топ-10 пошукових запитів українців щодо відпочинку за кордоном:

1. Туреччина
2. Албанія
3. Єгипет
4. Болгарія
5. Чорногорія
6. Грузія
7. Мальдіви
8. Балі (Індонезія)
9. Хорватія
10. Греція
Спостерігається тенденція зростання пошукових запитів, пов’язаних з агротуризмом – зростання на 44% у червні 2020 року порівняно з червнем минулого року; екотуризм – зростання на 46% порівняно з минулим роком; значне падіння інтересу до гарячих турів порівняно з аналогічними періодом минулого року – мінус 83%, а також до екскурсійних турів – мінус 56%.

Нагадаємо, пасажирам літаків, які прибуватимуть в Польщу з України, не потрібно буде проходити 14-денну обсервацію

 

Дуже люблю море на заході сонця
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!